SİTEYE GİT

SİTEYE GİT

Onwin İlk Üyelik Bonusu

Onwin online bet işletmesi 2017 yılından beri kesintisiz hizmetlerine devam ediyor. Curacao oyun komisyonunca sağlanan bir lisansı kullanıyor. Resmi siteye girişleri yapan ve aktarımları sağlayarak ilk kez üyelik alanlar için onwin ilk üyelk bonusu söz konusu oluyor. Bunların tümünde ise belli şartları var.

Hoşgeldin Bonusu Veren Site Onwin

Onwin bonusu, konusunda piyasanın en iyi bonusları içinde bulunuyor. Pek çok farklı işletmelerde üyelik alan ve aktarım yapan kişilere önemli promosyon sunuyor. Onwin bu konuda son derece ayrı bir yere sahip oluyor. Ekonomik anlamda işletmenin hiçbir sorunu söz konusu değil. Firmanın lisanslı olması da çok önemli bir avantajdır. Dünyanın en çok bilinen gören oyun komisyonları içinde Curacao üzerinden bir izin almıştır, bu sayede paranın çekimleri konusunda herhangi bir sıkıntı söz konusu olmuyor.

Hoşgeldin Bonusu Nedir Nasıl Alınır?

Onwin hoşgeldin bonusu alımı son derece kolay olmasının yanında aynı zamanda çok hızlı da bir işlemdir.

Şartlar;

  • İlk defa üyelik olan kişiler için geçerli oluyor.
  • Para aktarımının hiçbir şekilde aksatmadan yapılması mühim konudur.
  • Yükleme işlemlerinin çok kolay biçimde resmi olan site üzerinden gerçekleştirilir.
  • Bir diğer ismi müşteri hizmetleri departmanı canlı yardım kısmı ise bu konuda yetkili olan tek alandır.
  • Böylelikle paranın sahibi olursunuz şeklinde sıralanıyor.

Elbette bunların hemen çekilmesi gibi durum yok. Onwin ilk üyelik bonusunun çevrim şartlarının yerine hızlıca getirilmesi gerekiyor.

Onwin 2500TL Hoşgeldin Bonusu

Onwin bonusları içinde dikkat çeken ciddi miktarlarla para kazanma fırsatını sunan promosyonun belli şartlarının olduğunu biliniyor. Buna göre üyelikleri almak şarttır. Resmi site sayesinde tüm süreci kısa zaman dilimi içinde tamamlayabiliyorsunuz. Elbette belli miktarda para aktarımının olması çok önemli.

Bunun adına belirlenmiş miktar ise sadece 100 TL olması ile beraber beklentileri sonuna kadar karşılıyor. İki aşamalı biçimde olması bu hediyeyi özel kılıyor. Bunlara göre ilk aktarımların ardından 1500 TL kadar rakamı almak mümkündür. Bunun yanında işletme sizlere aynı zamanda slot oyunlarında kullanılmak için 30 tane dönüş de veriyor.

Çevrimiçi Bonus Kuralları

Tüm bu süreçlerin içinde ise çevrim kuralları söz konusu oluyor. Buna tam bir şekilde uyum sağlamak gerekiyor. Onwin hoşgeldin bonuslarının çevrim işlemi her zaman spor oyunları alanı üstünden yapılabiliyor. Bunun için ise gerek kombine gerekse de tek maçın üzerinden hemen bir şekilde katlama işlemleri de mümkün oluyor. Minimum maç oranlarına mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor.

Tek bir karşılaşma katlama için 1.80 ve üstü oranların da kullanıcılar tercih edilmesi gerekiyor. 7 kez katlama kuralı bulunuyor. İsteyen üyeler içinse bu kombine kupon da söz konusu oluyor. Yani birden fazla maçla süreci tamamlamak son derece basittir. 2.30 ve üstü oran da olmalıdır.